Kedves Gyerekek!
Újra hívunk benneteket a nyári játszóházunkba. Ha szeretsz kézműveskedni, papírból, gyöngyből, filcből és dekorgumiból alkotni, itt a helyed! Délelőttönként tevékenykedünk, jöhetnek a barátaid, szüleid, ismerőseid is. Nem kell regisztrálni, és hozni sem kell semmit. Akkor érkezel, amikor szeretnél, csak 11 óra előtt érj ide, hogy biztosan tudj valami szépet készíteni!
Mindenkit várunk szeretettel.
