Állatbarát könyvtár lettünk!

Örömmel jelentjük, hogy csatlakoztunk mi is az Állatbarát Könyvtár Programhoz! Gyere el a könyvtárba, böngéssz az állatokkal, állatvédelemmel kapcsolatos könyvek között! A széles választékból biztosan megtalálod a neked tetsző olvasmányt. Ha kedved van, vigyél feladatlapot, és ha hibátlanul kitöltöd, reménykedhetsz, hogy év végén könyvet is nyersz.

Alsósoknak 4, felsősöknek 6 darab könyvet kell elolvasniuk márciustól decemberig. Ha a könyvekhez kapcsolódó feladatlapot hibátlanul kitöltve leadják, részt vesznek a decemberi könyvsorsoláson.

A legnagyobb nyeremény az, hogy közben szuper szórakoztató, érdekes, érzelmes olvasmányokkal töltheted az időt. Várunk sok-sok cicás, baglyos, medvés, kutyás, bogaras, tidrises (a többi legyen meglepetés….) könyvvel!